دوربین های مداربسته زندان اوین توسط گروه هکری عدالت علی هک شدند


به این مطلب امتیاز دهید

در تاریخ 30 مرداد سال 1400 تصاویر و ویدیو هایی برای بعضی رسانه‌ ها ارسال شده که حاکی از آن است گروهی با هک  دوربین های مداربسته در زندان اوین اقدام به انتشار فیلم های داخل این زندان کرده اند:

 

هک دوربین  زندان اوین

تصویر بالا مربوط به ویدیویی است که نشان میدهد تعدادی از دوربین های مداربسته زندان اوین به تدریج قطع می‌ شود و پیامی اعتراضی روی آنها ظاهر می‌ شود:


 

 

در تصاویر منتشر شده از اتاق کنترل زندان لوگوی این گروه در نمایشگر به چشم میخورد. این گروه تصاویری هم از درون زندان و طرز برخورد ماموران زندان با زندانیان منتشر کرده است.

در بیانیه گروه هک کننده دوربین های مداربسته زندان اوین آمده که قصد دارند به انتشار ویدیو ها و اطلاعات محرمانه ادامه دهند. بنا بر ادعای گروه عدالت علی ویدیو ها و عکس های زیادی از اتاق کنترل زندان ، بندها و مدارک محرمانه زندان اوین به دست آورده اند.

گروه عدالت علی داری سابقه فعالیت خاصی نبوده است ولی بسیاری از خبرگزاری ها بیان داشتند گروه هکری موسوم به تپندگان به خبرگزاری های مهم ایمیل ارسال کرده و این خبر را با ذکر اینکه این عملیات کار گروه هکری عدالت علی بوده، برای آن ها ارسال کرده اند.
[su_note]ملاحظه:
این سایت تنها خبر منتشر شده در فضای مجازی را صرفاً منتشر نموده و تایید و یا تکذیب آن بر عهده نهادهای مرتبط و نظارتی می باشد. [/su_note]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.