تلوبیون هک شد


5/5 - (1 امتیاز)

تلوبیون، پلتفرم پخش زنده و آرشیو شبکه‌ های رادیو و تلویزیون صدا و سیمای ایران، روز سه‌ شنبه ۱۲ بهمن توسط گروه سایبری عدالت علی هک شد و این گروه روی برنامه‌ های برخی از شبکه‌ ها که از این طریق پخش می‌ شد محتوای سیاسی پخش کرد.

تلوبیون هک شد

گروه سایبری «عدالت علی» روز سه‌ شنبه با اعلام این خبر ویدئویی از این هک را نیز ارسال کرد و شبکه تلوبیون نیز اختلال در سیستم خود را تأیید کرد.

تلوبیون در این مورد نوشت که «زیرساخت تلوبیون روز ۱۱ بهمن از ۲ بامداد تا ۲۳ دچار اختلال شد و برنامه‌های چندین شبکه در این بازه زمانی، به شکل ناقص آرشیو شده است».

بیانیه تلوبیون

هک تلوبیون از سوی این گروه در حالی صورت می‌گیرد که یک هفته پیش از آن نیز برخی شبکه‌ های رادیو و تلویزیون داخلی، از جمله شبکه یک سیما، شبکه قرآن، رادیو پیام و رادیو جوان برای لحظاتی هک شدند و در میان پخش آنونس برنامه‌ ها به مدت ده ثانیه تصویر سرکرده گروهک تروریستی منافقین و مریم رجوی برای لحظاتی منتشر شد.

گروه سایبری موسوم به «عدالت علی» در تاریخ ۳۰ مرداد سال ۱۴۰۰ با هک دوربین های مداربسته در زندان اوین اقدام به انتشار فیلم های داخل این زندان کرده اند.

[su_note]ملاحظه: این سایت تنها خبر منتشر شده در فضای مجازی را صرفاً منتشر نموده و تایید و یا تکذیب آن بر عهده نهادهای مرتبط و نظارتی می باشد. [/su_note]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.