دانلود رایگان دوره SIEM Architecture and Process


5/5 - (1 امتیاز)

معرفی دوره:

دوره SIEM مخفف Security Information and Event Management می‌ باشد و وظیفه مدیریت اطلاعات و داده‌ ها را برعهده دارد. نرم‌ افزارهای این دسته به متخصصان امنیت سازمانی کمک می‌ کنند تا بینش و راندمان بالایی در محیط IT داشته باشند.

در این آموزش معماری و فرآیند SIEM را می آموزید و بعد از این دوره شما می توانید پاسخ دهید فروشندگان SIEM چه کسانی هستند، SIEM چیست و چرا SIEM مورد نیاز است!

با اجزای مختلف SIEM و پردازش داده ها و تکنولوژی و  نصب SIEM آشنا می شوید، در  ادامه در مورد طرح های مختلف معماری که ، انعطاف پذیری و عملیات توزیع شده را برای بر طرف کردن نیاز های معماری سازمان های مختلف ارائه می دهد ، بحث می شود.

سپس به سراغ روش های مختلف Data Ingestion مانند : Data Pulls, Office365, AWS Cloudtrail ، Data Pushes رفته و در اخر نیز با جستجو در داده ها و  ایجاد گزارش آشنا میشوید.

مسیر یادگیری دوره SIEM:

مسیر یادگیری SIEM

مدرس دوره SIEM کیست؟

رایان فیتزپاتریک 14 سال است که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می کند. او چهار سال اول را بین میز کمک ، مدیریت سیستم و مدیریت شبکه برای مشاغل کوچک گذراند – جایی که با هر قطعه ای که به دست می آورد بازی می کرد – قبل از پشتیبانی SIEM. او از تجزیه و تحلیل داده ها و SIEM بالقوه اتوماسیون که برای سازمان ها به ارمغان آورده بود ، بسیار شگفت زده شد.

[su_note note_color=”#6eff66″]این دوره آموزشی متعلق به شرکت InfoSec میباشد.[/su_note]

دانلود رایگان دوره آموزشی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.