دوره آموزشی SIEM

دانلود رایگان دوره SIEM Architecture and Process

معرفی دوره:

دوره SIEM مخفف Security Information and Event Management می‌ باشد و وظیفه مدیریت اطلاعات و داده‌ ها را برعهده دارد. نرم‌ افزارهای این دسته به متخصصان امنیت سازمانی کمک می‌ کنند تا بینش و راندمان بالایی در محیط IT داشته باشند.

در این آموزش معماری و فرآیند SIEM را می آموزید و بعد از این دوره شما می توانید پاسخ دهید فروشندگان SIEM چه کسانی هستند، SIEM چیست و چرا SIEM مورد نیاز است!

با اجزای مختلف SIEM و پردازش داده ها و تکنولوژی و  نصب SIEM آشنا می شوید، در  ادامه در مورد طرح های مختلف معماری که ، انعطاف پذیری و عملیات توزیع شده را برای بر طرف کردن نیاز های معماری سازمان های مختلف ارائه می دهد ، بحث می شود.

سپس به سراغ روش های مختلف Data Ingestion مانند : Data Pulls, Office365, AWS Cloudtrail ، Data Pushes رفته و در اخر نیز با جستجو در داده ها و  ایجاد گزارش آشنا میشوید.

مسیر یادگیری دوره SIEM:

مسیر یادگیری SIEM

مدرس دوره SIEM کیست؟

رایان فیتزپاتریک 14 سال است که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می کند. او چهار سال اول را بین میز کمک ، مدیریت سیستم و مدیریت شبکه برای مشاغل کوچک گذراند – جایی که با هر قطعه ای که به دست می آورد بازی می کرد – قبل از پشتیبانی SIEM. او از تجزیه و تحلیل داده ها و SIEM بالقوه اتوماسیون که برای سازمان ها به ارمغان آورده بود ، بسیار شگفت زده شد.

این دوره آموزشی متعلق به شرکت InfoSec میباشد.

دانلود رایگان دوره آموزشی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا امتیاز دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *