ضربه سخت سایبری به مراکز حیاتی اسرائیل توسط گروه عصای موسی


به این مطلب امتیاز دهید

با گذشت چند روز پس از افشای اطلاعات نظامیان رژیم صهیونیستی توسط گروه هکری عصای موسی این بار فایلی مربوط به برنامه جاسوسی – فضایی ارتش اسرائیل موسوم به اوفک (OFEK) همراه با اطلاعات، شرایط و نقشه های مربوط به آن توسط این گروه منتشر شد. همراه با این عملیات گروه عصای موسی با انتشار یک فیلم بیانیه خود را اعلام کرد:


 

“جامعه جهانی در تلاش برای امنیت دولت جنایتکار صهیونیستی است. به عنوان مثال: محدود کردن دسترسی به نقشه و تصاویر هوایی و ماهواره ای از سرزمین های اشغالی.
با این حال ما توانستیم به زیر ساخت های رژیم صهیونیستی نفوذ کرده و به فایلی ۳ بعدی از تمام مناطق اشغالی با دقت ۵ سانتی متر و حجم ۲۲ ترابایت دست پیدا کنیم.”

این گروه بیان میکند “علاوه بر این در ویدئو سوپرایز کوچکی برای ارتش این رژیم داریم”

سوپرایز این گروه هکری همان فایل ذکر شده مربوط به اوفک میباشد که در انتهای فیلم قابل مشاهده میباشد.

این محوطه باز که عمدا شامل ساختمان های اداری در کنار ساختمان های خدمات رسانی است بخشی از برنامه تخلیه اردوگاه های ارتش اسرائیل از مرکز (مصوب سال ۲۰۱۵) میباشد.

سازمان فضایی اسرائیل از سال ۱۹۸۸ مجموعه ماهواره هایی را برای رصد و جاسوسی کشور های منطقه از جمله برنامه هسته ای ایران تحت عنوان اوفک (OFEK) به فضا پرتاپ کرده است.

این گروه اعلام کرد که به «اطلاعات دولتی» رژیم صهیونیستی شامل تصاویر سه بعدی از فلسطین اشغالی دست پیدا کرده است. این اقدام، دور زدن ممنوعیت بین‌المللی است که از دسترسی به تصاویر دقیق هوایی از مناطق فلسطین اشغالی جلوگیری می‌کند.

در فیلم منتشر شده، تصاویر و نقشه‌ های تأسیسات حیاتی نشان داده شده و اعلام می‌ شود که اینها نمونه‌ ای از تصاویر دقیقی است که اخیرا پس از هک زیرساخت‌ های سایبری رژیم صهیونیستی به دست آمده؛ این یک شکست برای امنیت سایبری تل‌ آویو است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.