حمله گروه هکری سایه سیاه به شرکت اینترنتی اسرائیلی


به این مطلب امتیاز دهید

یک گروه هکری که رسانه‌ های اسرائیل آن ها را ایرانی معرفی کرده اند، از بامداد روز شنبه، هشتم آبان، سرور های شرکت اینترنتی اسرائیلی  به نام سایبرسرو را هک و خاموش، همچنین هکر ها این شرکت را تهدید به انتشار داده های به دست آمده از آن ها کردند. به نوشته روزنامه جروزالم پست، این گروه هکری سایه سیاه ( Black Shadow ) نام دارد.

سایبرسرو یک شرکت میزبانی هاستینگ است که سرور ها و ذخیره‌ سازی داده‌ ها را برای سایر شرکت‌ ها در بسیاری از امور فراهم می‌ کند.

اطلاعاتی که در اختیار هکر های ایرانی قرار گرفته، طیف وسیعی از مشاغل را در بر می‌ گیرد؛ از شرکت سفر های هوایی پگاسوس گرفته تا شرکت اتوبوس رانی دان و حتی موزه کودکان.

بر اساس این گزارش‌ ها، گروه هکری سایه سیاه در پیامی در کانال‌ های تلگرامی نوشته است: “سلامی دوباره! خبری برای شما داریم. شما احتمالا امروز نمی‌ توانید به بسیاری از سایت‌ ها وصل شوید. سایبرسرو و مشتریان آن توسط ما آسیب دیده‌ اند.

این گروه افزوده است: “حتما می‌پرسید داده‌ ها چه می‌شود؟ مثل همیشه، ما بسیاری از داده‌ ها را در اختیار داریم. اگر نمی‌ خواهید توسط ما منتشر شود، زود با ما تماس بگیرید.

هکر های سایه سیاه ظاهرا هنوز داده‌ ها را منتشر نکرده‌ اند، اما وب سایت‌ هایی که مورد حمله قرار گرفته آفلاین شده‌ اند زیرا سرورهای سایبرسرو توسط هکر ها خاموش شده‌ اند.

رسانه‌ های اسرائیلی یادآور شده‌ اند که همین گروه هکری مستقر در ایران مسئول حملات ده ماه پیش به شرکت بزرگ بیمه اسرائیلی به نام شیربیت و شرکت امور مالی KLS بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.